pátek 29. února 2008

FENIX TEAM

pátek, 29.2.2008, 19:16 Přidány 3 další kapitoly Cassia Toujours pur sem
Omlouváme se za pozdní uveřejnění kapitol. Nyní by to již mělo opět fungovat v pořádku - i s překladem. O víkendu přibydou další české kapitoly.

sobota, 1.3.2008, 19:55 Přidána čtvrtá kapitola díla Harry Potter a Ztracené odpovědi. Zítra budou další dvě.

neděle, 10.2.2008, 19:52
- kniha James Potter and the Hall of Elders' Crossing bude přeložena

Review ze srazu:

Již tři čtvrtě hodiny před třináctou se u sochy sv. Václava shromáždila menší skupinka organizátorů, fanoušků i překladatelů. Ta se odebrala lehce se občerstvit do KFC, odkud desetiminutovku před první hodinou odpolední odešla zpět k soše, kde se rozšířila. Ač bylo zřetelné, kdo jsme, přesto strifer místo obešel s nápisem „HP7“, aby tak těm, kteří by si nebyli jisti, dodal jistotu.

V 13:05 jsme se odebrali do dříve zmiňované restaurace, která se po našem příchodu zaplnila do posledního místečka. Někdo dal přednost pivu, jiný zase preferoval nealkoholické nápoje. Někteří to spojili i s obědem, a tak se na stole míjely masové pochoutky či až jídla z orientální Číny.
Sraz probíhal v přátelské atmosféře, která více či méně častěji byla okořeněna výměnami názorů, samozřejmě v dobrém duchu. Probírala se hromadně snad všechna témata od Harryho Pottera přes politiku, koníčky, prostě vše, na co si vzpomenete.

Celá akce pár hodin trvala a po jejím skončení se někteří mísili v menších skupinkách po svých, ten, kdo byl ze svého koutu republiky sám, se vydal ke svému vlaku.

Roxerd

Žádné komentáře: