čtvrtek 27. prosince 2007

FENIX TEAM

Přejeme Vám veselé Vánoce a šťastný nový rok :)


!!! Nové info ke srazu !!!

Jako místo pobytu se nám jeví místo poblíž Václaváku. Pro sraz jsme zřídili speciální mail: hp7sraz@seznam.cz Tam nám, pokud jste rozhodnuti přijet, zasílejte nějaké informace o sobě - věk, pohlaví, odkud jste atd, abychom měli nějaký přehlad. Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte psát rovněž.

30. prosince na Václavském náměstí - přesný čas je 13hodin, pravděpodobně před sochou sv. Václava. Já se striferem tam budeme již dříve, čili je možné na výše zmíněném mailu dohodnou s námi brzčí sraz. Je také možné dorazit později - místo, kde se budeme soustředit, ještě upřesníme a také zde zanecháme na sebe telefon.

S časem to bude dobrovolné. Taková kostra bude účinkovat od rána případně až do večera. Pokud se chcete přijít podívat dopoledne, odpoledne, nebo večer, to necháme na vás. Uvítáme každého :)


21:17 Na této stránce jsou doplňující kapitoly ke Ztraceným odpovědím. Ještě vás buď dnes, nebo zítra, čeká překvapení, které určitě budete mít rádi :)Navštivte http://www.tipandwin.cz/ a zasoutěžte si spolu s ostatními fanoušky o 15,000 Kč :)
Nevíte, jak soutěžit? Zde : http://www.tipandwin.cz/_faq.php najdete odpověď :)


Ahoj všichni :)

náš překlad už asi máte a tak co bude dál? Percy založil www.dennivestec.cz, který by mohl být takovou náhradou. Já ještě připravuje soubor pár článků, které o nás byly napsány.


Pár slov od Fénix týmu:


U následujícího textu jsme strávili mnoho a mnoho hodin, takže doufáme, že máte z překladu radost, protože z vaší radosti máme radost zase my, překladatelé. Hrozná věta, co? Co byste taky chtěli, po tolika hodinách korekcí ;-)
Tak tedy pokračujme drobným poděkováním:

Začnu u Roxerda, zakladatele Fénix teamu, to je onen Man with the plan, ten, bez něhož bych tento text dnes nemohl psát. Web pouze nezaložil, sám se podílel na překladu a také na upravení a korekci každé kapitoly, které k nám občas od překladatelů dorazily v hrozném stavu. Je to také ten, který nás popoháněl, když nebyl k dispozici Lukáš, další z našich spolupracovníků, ten, jehož stálé pobídky k rychlejší práci zajistily vyšší rychlost překladu.

Nyní poděkování všem překladatelům, bez nichž bychom byli opravdu ztraceni. Zvolna navazuji korektory, kteří byli často zároveň překladateli. Bez nich by bylo nejspíše možné tento text číst, avšak jen stěží tak kvalitní, jak byl. Závěrem pak finální korekce, s níž jsme strávili mnohem více času než jsem tušil: tady děkuji primárně těmto jménům: Melinho, Gorash, Missbee. Doufám že jsem zapomněl málo lidí, těm se předem moc a moc omlouvám, ale znáte to, no ;-)

Přidávám také dík slovenskému týmu Záškodníků, který našemu webu přidal děťátko v podobě slovenského překladu.

P.S. Poslední dík patří vám všem, kteří jste nás četli/čtete/budete číst. Ciao ;-)

strifer

Žádné komentáře: